JAK OSIĄGNĄĆ ZBAWIENIE [#47]

JAK OSIĄGNĄĆ ZBAWIENIE [#47]

 

Przybici doświadczeniami dnia codziennego, atakowani z każdej strony informacjami o chorobach, cierpieniu i umieraniu, ludzie szukają wyjścia, pomocy, ratunku. Wielu traci grunt pod nogami, wypatrując z trwogą następnego dnia, przyszłość jawi im się w czarnych barwach, a w tym wszystkim pragną… zbawienia.

Słowo „zbawienie” kojarzy nam się z trudnymi sytuacjami w życiu, z których udało się nam wybrnąć, wyzwolić. Innymi słowy, myślimy o zbawieniu, wybawieniu wtedy, gdy zostaliśmy uratowani od czegoś złego. W naszych rozważaniach poruszymy temat o wiele głębszy i szerszy. Powiemy o skali zbawienia, jakiej nigdy ludzkość nie widziała, a większości nawet się nie śniło.

Chcemy powiedzieć o zbawieniu, które dotknie nie jednostkę, tysiące lub miliony, ale wszystkich ludzi! Czy to realne? Ktoś powie, że to tylko marzenia – ale czy na pewno?…

Jeżeli ten temat nurtuje także Ciebie, zapisz się na nasze marcowe webinarium i sprawdź, co Biblia mówi o zbawieniu. Postaramy się odpowiedzieć na pytania:

    • Czym jest zbawienie?
    • Jak je osiągnąć?
    • Kto będzie zbawiony?

Posłuchaj i porównaj z tym swoje własne poglądy, a może dowiesz się czegoś więcej? Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

WITAJ NA STRONIE UWIERZ BOGU
Nadchodzące webinary

TYSIĄCLECIE W BIBLII | WEBINAR [#88]

„Już na wschodzie zorzy blask zwiastuje jasny dzień: to Tysiąclecia świta brzask, złowrogi pierzcha cień”… Poruszając się w kręgu zagadnień biblijnych i chrześcijańskich, można spotkać się z określeniem „tysiąclecie”, które

Informacje kontaktowe
KONTAKT@UWIERZBOGU.PL

Co takiego jest w Biblii – mimo wielu starań, aby ta natchniona przez Boga księga przestała istnieć – że do dzisiejszego dnia stanowi fundament wiary wszystkich chrześcijan?
Pomimo wielu różnych i bardzo odmiennych interpretacji postaramy się rozjaśnić najważniejsze jej zagadnienia.

Gdzie nas obserwować
YOUTUBE: