JAK OSIĄGNĄĆ ZBAWIENIE [#47]

 

Przybici doświadczeniami dnia codziennego, atakowani z każdej strony informacjami o chorobach, cierpieniu i umieraniu, ludzie szukają wyjścia, pomocy, ratunku. Wielu traci grunt pod nogami, wypatrując z trwogą następnego dnia, przyszłość jawi im się w czarnych barwach, a w tym wszystkim pragną… zbawienia.

Słowo “zbawienie” kojarzy nam się z trudnymi sytuacjami w życiu, z których udało się nam wybrnąć, wyzwolić. Innymi słowy, myślimy o zbawieniu, wybawieniu wtedy, gdy zostaliśmy uratowani od czegoś złego. W naszych rozważaniach poruszymy temat o wiele głębszy i szerszy. Powiemy o skali zbawienia, jakiej nigdy ludzkość nie widziała, a większości nawet się nie śniło.

Chcemy powiedzieć o zbawieniu, które dotknie nie jednostkę, tysiące lub miliony, ale wszystkich ludzi! Czy to realne? Ktoś powie, że to tylko marzenia – ale czy na pewno?…

Jeżeli ten temat nurtuje także Ciebie, zapisz się na nasze marcowe webinarium i sprawdź, co Biblia mówi o zbawieniu. Postaramy się odpowiedzieć na pytania:

    • Czym jest zbawienie?
    • Jak je osiągnąć?
    • Kto będzie zbawiony?

Posłuchaj i porównaj z tym swoje własne poglądy, a może dowiesz się czegoś więcej? Zapraszamy!

Pozostaw komentarz

Informacje kontaktowe

Informacje kontaktowe

kontakt@uwierzbogu.pl
www.UwierzBogu.pl

Co takiego jest w Biblii - mimo wielu starań, aby ta natchniona przez Boga księga przestała istnieć - że do dzisiejszego dnia stanowi fundament wiary wszystkich chrześcijan?
Pomimo wielu różnych i bardzo odmiennych interpretacji postaramy się rozjaśnić najważniejsze jej zagadnienia.

Gdzie nas obserwować

Nadchodzące webinaria

Nadchodzące webinary

Przyzwyczajenia a charakter | Webinarium [#49]
nie, Maj 23
Przyzwyczajenia a charakter | Webinarium [#49]