O nas

Dlaczego “Uwierz Bogu”?

Czy chciałbyś wiedzieć dlaczego znajduje się tutaj tak wiele ciekawych informacji?

Ze względu na wiele różnych wyznań, ugrupowań religijnych i bardzo zróżnicowanych, niekiedy wykluczających się poglądów na temat Biblii, postanowiliśmy publikować materiały, które przybliżą Ci zagadnienia biblijne, o których tak mało się mówi.

Dzięki temu, co znajdziesz na tym portalu, całkowicie zmieni się Twoje spojrzenie na to, co mówi Biblia i jak powinno się ją rozumieć. Przed przystąpieniem do zapoznawania się z jego treścią kierujemy do Ciebie małą prośbę – podejdź do tego bez żadnych uprzedzeń.

Daj się ponieść wspaniałości i rozciągłości cudownego Planu Bożego, bo jak się w niedługim czasie dowiesz, Bóg ma Plan. Jaki?
Tego dowiesz się na kartach naszego portalu,
a Ty tylko Uwierz Bogu.

Witaj na stronie “Uwierz Bogu” – Twoim źródle inspiracji i głębokiej wiedzy na temat Biblii. Nasza strona jest dedykowana wszystkim poszukiwaczom duchowej mądrości i tym, którzy pragną zgłębić zagadnienia biblijne. Prowadzimy cykliczne transmisje na żywo, w których poruszamy różnorodne tematy: od historii i kontekstu kulturowego poszczególnych ksiąg, przez przesłania moralne i etyczne, aż po analizę proroctw i ich współczesne znaczenie.

POLECANY TEMAT

Co znaczy być
prawdziwym chrześcijaninem?

Informacje kontaktowe

Informacje kontaktowe

kontakt@uwierzbogu.pl
www.UwierzBogu.pl

Co takiego jest w Biblii - mimo wielu starań, aby ta natchniona przez Boga księga przestała istnieć - że do dzisiejszego dnia stanowi fundament wiary wszystkich chrześcijan?
Pomimo wielu różnych i bardzo odmiennych interpretacji postaramy się rozjaśnić najważniejsze jej zagadnienia.

Gdzie nas obserwować

Nadchodzące webinaria