JEDEN POŚREDNIK | WEBINARIUM [#59]

 

W dzisiejszych czasach ludzie we wzajemnych stosunkach nierzadko popadają w rozmaite konflikty, które czasem kończą się przed sądem. Chodź w prawie jako takim nie występuje urząd pośrednika, to jednak jest pewna funkcja zbliżona do niego w swoim charakterze – jest nim mediator.

Mediator, krótko mówiąc, ma za zadanie pogodzić zwaśnione strony ze sobą. Biblia niewątpliwie mówi o Bogu i ludzkości jako stronach, które są we wzajemnym konflikcie. Z jakiego powodu? Z powodu grzechu. Rodzi to potrzebę mediacji, potrzebę Pośrednika.

Biblia wspomina o jedynym Pośredniku między Bogiem a człowiekiem – takim właśnie mediatorze. Uważają tak niemal wszyscy chrześcijanie, jednak powstają pewne pytania:
– Kto nim jest?
– Kiedy będzie działać i na czyją korzyść?
– Czy będzie skuteczny i wystarczający?

W toku webinarium, które odbędzie się w niedzielę 20 lutego o godzinie 18.00, postaramy się odpowiedzieć na te pytania. Przybliżymy też historię, która w sposób proroczy zapowiadała takiego pośrednika. Zapraszamy do udziału i zadawania pytań!

Zapraszamy do uczestnictwa, wysłuchania naszych argumentów oraz do zadawania pytań pod koniec transmisji.

Pozostaw komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Informacje kontaktowe

Informacje kontaktowe

kontakt@uwierzbogu.pl
www.UwierzBogu.pl

Co takiego jest w Biblii - mimo wielu starań, aby ta natchniona przez Boga księga przestała istnieć - że do dzisiejszego dnia stanowi fundament wiary wszystkich chrześcijan?
Pomimo wielu różnych i bardzo odmiennych interpretacji postaramy się rozjaśnić najważniejsze jej zagadnienia.

Gdzie nas obserwować

Nadchodzące webinaria