Co Bóg przewidział dla całej ludzkości? Czy słyszałeś o restytucji?

"Pójdźcie do mnie wszyscy, którzyście spracowani i obciążeni, a Ja wam sprawię odpocznienie; Weźmijcie jarzmo moje na się, a uczcie się ode mnie, żem Ja cichy i pokornego serca; a znajdziecie odpocznienie duszom waszym; Albowiem jarzmo moje wdzięczne jest, a brzemię moje lekkie jest."  - Mat. 11:28-30

Tak! Przywrócenie dawnego stanu: prawa, porządku, doskonałości - restytucja na Ziemi - to jeden z głównych tematów Biblii. Czy już go znasz? Co jeszcze Bóg przewidział dla całej ludzkości?
 

Z tematu dowiesz się także...

...że wszystko to czego tak naprawdę ludzie pragną dla siebie i swoich bliskich - szczęście, sprawiedliwość, pokój i bezpieczeństwo - w niedalekim czasie stanie się powszechną rzeczywistością. Jestem przekonany co do prawdziwości świadectwa Biblii i z wielką radością chciałbym podzielić się z Tobą tą cudowną ewangelią.

Zapraszamy do oglądnięcia nagrania.
 .
Prowadzący: Zygmunt Lewicki
 .

"Witam serdecznie. Nazywam się Zygmunt Lewicki i od młodości Biblia była mi bardzo bliska. Uważam, że Biblia jest zbiorem wspaniałych Prawd. Jeszcze nigdy na niej się nie zawiodłem. Znalazłem tam wiele nauk, które poruszyły moje serce i umysł. Uznałem, że nie mogę tych wspaniałych korzyści duchowych trzymać tylko dla siebie i dlatego chciałbym Cię zaprosić do wysłuchania tematu: RESTYTUCJA.

Znajdziesz w nim odpowiedzi na nurtujące pytania co do przyszłości dotyczącej ludzkości i jej warunków życia. Z tematu dowiesz się także, że wszystko to czego tak naprawdę ludzie pragną dla siebie i swoich bliskich - szczęście, sprawiedliwość, pokój i bezpieczeństwo - w niedalekim czasie stanie się powszechną rzeczywistością. Jestem przekonany co do prawdziwości świadectwa Biblii i z wielką radością chciałbym podzielić się z Tobą tą cudowną ewangelią."

Brak komentarzy.

Pozostaw komentarz