Piekło Biblii

Jak to możliwe, że miłujący nas Bóg przygotował piekło, w którym płonie ogień i znajdują się demony? Jak Biblia opisuje piekło oraz kto w nim się znajduje?
[ WIDEOKONFERENCJA ONLINE - NA ŻYWO ]

 

Dlaczego warto być na tej konferencji?
Nazywam się Wojciech Wróbel mam 43 lata i mieszkam w Gdańsku.

Mam żonę i dwójkę dzieci. Jestem badaczem Pisma Świętego od 13 lat, wcześniej uznawałem Biblię jako księgę pochodzącą od Boga lecz nie przywiązywałem do Niej większej wagi. Pewne doświadczenia w życiu spowodowały, iż postanowiłem przybliżyć się do Boga.

Albowiem tak Bóg umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy, kto weń wierzy, nie zginął, ale miał żywot wieczny.  [Jana 3:16] 
 
Jeżeli Bóg nas kocha, to jak może być tym, który przygotował miejsce zwanym Piekłem, gdzie wiecznie pali się ogień i znajdują się demony?

Chciałbym zaprosić Ciebie drogi internauto do rozważenia tematu o Piekle. Te rozważania będą oparte na podstawie Pisma Świętego.
 
Z tej wideokonferencji dowiesz się, czy rzeczywiście Bóg przygotował takie miejsce dla swoich nieprzyjaciół. Co dzieje się z człowiekiem, który umiera nie znając Boga... ba będąc Mu nawet nieposłuszny.
 
Dowiesz się jak Biblia opisuje piekło i kto w nim się znajduje. Czy jest możliwość z niego się wydostać? Jakim sposobem? Kiedy to nastąpi? Oto tylko niektóre zagadnienia tej wideokonferencji.
 
Zapraszamy.

 


ZAPISZ SIĘ NA
WIDEOKONFERENCJĘ
JUŻ TERAZ

grudzień
21
środa
godz. 20:00 - 21:00

Wideokonferencja zakończyła się - o temacie oraz terminie następnego spotkania online dowiesz się na UwierzBogu.pl oraz fb.com/UwierzBogu

2016 © Uwierz Bogu. All rights reserved