Czym jest biblijna pokuta?

Na czym polega pokuta opisana w Biblii? Czy  wystarczą tylko proste czynności pokutne aby mieć przebaczone grzechy? O jakich elementach  pokuty mówi Biblia oraz ile ich jest?
[ WIDEOKONFERENCJA ONLINE - NA ŻYWO ]

 

Dlaczego warto być na tej konferencji?
Nazywam się Jakub Wojtko i od kilkunastu lat badam Biblię, którą uznaję za Boskie objawienie.

Uważam że w Biblii jest zapisane wszystko, co każdemu z nas jest potrzebne do zbawienia.

Tematem, który bardzo mnie zainteresował od początku mojej znajomości z Biblią jest relacja człowieka z Bogiem. Co taką relację zakłóca, a co jej sprzyja? W jaki sposób uzyskać przebaczenie za popełniane grzechy?

Drogi internauto, chcę Ciebie zaprosić do rozważenia tematu o pokucie. Temat pokuty będziemy omawiać na podstawie Biblii.
 
Z tej wideokonferencji dowiesz się dlaczego pokuta jest tak ważna i na czym ona polega. Czy wystarczą tylko proste czynności pokutne aby mieć przebaczone grzechy? O jakich elementach pokuty mówi Biblia, ile ich jest? Ostatecznie zastanowimy się, jak długo pokuta powinna trwać? Czy są kolejne kroki w relacji z Bogiem. Oto niektóre zagadnienia tej wideokonferencji, na którą Ciebie serdecznie zapraszam.

 


ZAPISZ SIĘ NA
WIDEOKONFERENCJĘ
JUŻ TERAZ

styczeń
26
czwartek
godz. 19:00 - 20:00

Wideokonferencja zakończyła się - o temacie oraz terminie następnego spotkania online dowiesz się na UwierzBogu.pl oraz fb.com/UwierzBogu

2017 © Uwierz Bogu. All rights reserved